Verbindt mensen en ideeën

Kledinghersteller

Bewonersbedrijf De Wijert | Vacature nr. 13521

Taken en werkzaamheden

Bij Broekzak-Vestzak van het Bewonersbedrijf De Wijert kan kleding gehaald en gebracht worden. Een keer per week, op woensdagmiddag van 13.00 tot 16.00 uur, wordt ook kleding hersteld. Voor dit team zoeken we een enhousiaste vrijwillger.

Vaardigheden en kwaliteiten

Goed kunnen werken met een naaimachine.

Interessant of leuk aan deze vacature

Het Multifunctioneel Centrum De Wijert is het bruisende hart van de wijk. Vanuit deze locatie werkt het Bewonersbedrijf aan tal van projecten door én voor de wijk.

Vrijwilligerswerk
WA-verzekering
Voor onbepaalde tijd
minimaal 3 uur, maximaal 3 uur
Nee
woensdagmiddag
Multifunctioneel Centrum De Wijert & Helpman

Pagina delen of printen?

Reageren op deze vacature?

Contactpersoon

Dhr. Boris Waalboer
boris@wijkdealdewijert.nl
Mobiel: 0612165447

Informatie over de organisatie

Bewonersbedrijf De Wijert
PC Hooftlaan 1
9721 JM Groningen
Website: https://bewonersbedrijfdewijert.nl/

Doelstelling organisatie

Bewonersbedrijf De Wijert is een coöperatieve organisatie waar diensten en activiteiten worden georganiseerd voor en door bewoners uit de buurt.

Belangrijkste activiteiten

Onze vrijwilligers en medewerkers houden de wijk schoon, bakken en koken voor de wijk en onderhouden tuintjes. Daarnaast is er een sociale koelkast en kan er kleding gehaald en gebracht worden.Iederee... Lees meer

Terug naar vacatureoverzicht