Voor organisaties: Belonen van je vrijwilligers
| ma. 2 maart 2026 | 16.00 tot 17.30 |
Over de Workshop
Belonen van je vrijwilligers
Wat houdt vrijwilligers gemotiveerd en verbonden?
Op wat voor manier kun je je vrijwilligers een plezier doen? Hoe beloon je een diverse groep vrijwilligers, van simpele gebaren tot structurele beloningen. Hoe kun je belonen als er sprake is van een beperkt budget?
Er zijn veel verschillende manieren om vrijwilligers te belonen, maar hoe doe je dat nou goed voor jouw vrijwilligers? Wat is een effectieve manier om je waardering te tonen?
In deze Linksessie gaan we aan de slag met het thema belonen. Hoe doen anderen dat? Waar kun je bij belonen allemaal aan denken? Inspireren, uitwisselen en brainstormen staat centraal in deze bijeenkomst.
Ter voorbereiding is het prettig als je alvast op een rijtje zet hoe belonen nu gedaan wordt.
Extra informatie
Linksessies 2026
Ontmoeten, leren & uitwisselen rondom vrijwilligerswerk
Werk jij met vrijwilligers? Dan zijn de Linksessies dé plek om samen te komen met andere organisaties, ervaringen te delen en inspiratie op te doen. Elke maand staat een actueel thema centraal uit de praktijk van vrijwilligerswerk. Geen trainingen of lezingen, maar open bijeenkomsten vol ontmoeting, uitwisseling en praktische ideeën.
De sessies worden begeleid door de medewerkers van link050, die hun kennis en voorbeelden meenemen.
Wat kun je verwachten?
- Actief aan de slag met thema’s die aansluiten op jouw dagelijkse praktijk
- Ontmoeting en uitwisseling met andere organisaties
- Inspiratie en praktische handvatten
Over de trainer
De workshop wordt gegeven door consulenten van link050.
Let op: Lukt het niet met inschrijven of heb je geen bevestiging ontvangen? Neem dan telefonisch contact met ons op: 050-3051900.
Website: https://www.link050.nl