Interessant of leuk aan deze vacature
Het Floreshuis is het huis van de wijk. Je voelt je bij ons thuis en iedereen is welkom. Het Floreshuis is een plek waarin je samen jezelf kan zijn. Iedereen die “iets” wil of de buurt mooier wil maken ondersteunen, of helpen we. We willen dingen mogelijk maken.
Het Floreshuis verbindt, biedt kansen en gelooft in synergie. We maken het gebied Korrewegwijk/de Hoogte mooier!
Dus kom en voeg je bij ons leuke team.
Taken en werkzaamheden
Vind je het leuk om jou favoriete gerechten voor onze wijkbewoners te koken? We zoeken mensen die in het vrijdag-team willen werken. Dit team kookt op vrijdag en maakt wekelijks lekkere gerechte die we aan wijkbewoners verkopen.
Als je onze nieuwe kok/keukenmedewerker wordt werk je nauw samen met de beheerders en andere vrijwilligers van Het Floreshuis. Je krijgt begeleiding waar nodig. We verwachten dat je minimaal 4 uur in de week beschikbaar bent. Je kan de tijd zelf indelen, er zijn geen vaste dagen waarop je aanwezig moet zijn.
Vaardigheden en kwaliteiten
- Passie voor koken.
- Team player.
- Jezelf willen ontwikkelen.
- Jezelf zijn.
- Gastvrij.
Extra informatie
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer informatie?
Stuur dan een mailtje naar b.miedema@floreshuis.nl of bel/app naar 06-25516907
Informatie over de vacature
Soort vacature | Vrijwilligerswerk |
---|---|
Voorzieningen | vrijwilligerscontract |
Tijdsduur | Voor onbepaalde tijd |
Uren per week | minimaal 4 uur |
Werktijden zelf in te delen? | Ja |
Locatie | Stichting Floreshuis |
Informatie over de organisatie
Stichting het Floreshuis
Floresplein 19
9715 HH Groningen
Website: http://www.floreshuis.nl