Link050

Help mee met de Nacht van de Vluchteling op 14/15 juni

Spoed
Stichting Vluchteling • vacature nr. 14390

Interessant of leuk aan deze vacature

De Nacht van de Vluchteling is een wandel evenement waar duizenden deelnemers 10, 20 of 40 kilometer lopen om aandacht te vragen voor de actuele, maar ook de vergeten crisis. Zonder vrijwilligers, geen Nacht van de Vluchteling! We zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die de deelnemers een mooie Nacht (14/15 juni) kunnen bezorgen. Een route van 10, 20 of zelfs 40 kilometer is niet niks, en we hebben jullie hulp nodig om te zorgen dat alles op rolletjes loopt. Zo zoeken we bijvoorbeeld vrijwilligers voor ons routeteam, het inrichten van locaties, het verzorgen van de registratie en het enthousiast ontvangen van deelnemers bij de finish.

Wij zorgen voor een gezellige sfeer en goede zorg. Hiernaast kun je uitkijken naar mooie ontmoetingen en inspirerende gesprekken. Voorafgaand kun je met al je vragen bij de producent terecht, en ontvang je ook een briefing met verdere uitleg over jouw taken. Mocht je reiskosten maken, dan worden deze door ons vergoed.

Taken en werkzaamheden

Wij hebben vrijwilligers nodig op alle locaties waar deelnemers passeren. Denk bijv. aan de start-, rust- en finishlocatie(s). En ook vrijwilligers die op de route een bijdrage leveren aan het succesvol verloop van de Nacht. Hieronder is per locatie aangegeven welke rollen gevuld kunnen worden.
Startlocatie:
• Op- en afbouw.
• Ontvangstteam.
• Registratie – scanner.
• Registratie – hesjes en startkaarten uitdelen.
• Activaties – GIFjes booth, Energie-bar.
• Koffie/thee/water uitgifte.
• Publieksbegeleiding.
• Finish 10KM/20KM - Aanmoedigingsteam.
• Finish 10KM/20KM - Medailles/ pins uitdelen.
• Finish 10KM/20KM - Hesjes inzamelen.

Rustlocaties:
• Startkaarten ‘stempelen’.
• Koffie/thee/water uitgifte.
• Publieksbegeleiding.

Finishlocatie:
• Op- en afbouw.
• Aanmoedigingsteam.
• Medailles/ pins uitdelen.
• Hesjes inzamelen.
Route:
• Hulpteam.

Vaardigheden en kwaliteiten

  • Communicatief vaardig.
  • Sociaal.
  • Enthousiast.
  • Behulpzaam.

Extra informatie

Voor alle evenementen van Stichting Vluchteling werken we met Inzetrooster: een systeem waarbij vrijwilligers zich gemakkelijk zelf op een dienst kunnen inschrijven. Inschrijven kan via de link op onze website, waarna je van ons een welkomstmail ontvangt met alle nodige informatie en vrijwilligersfuncties.
De tijden van de werkzaamheden variëren van diensten overdag tot diensten 's nachts en in de ochtend.

Informatie over de vacature

Soort vacature Vrijwilligerswerk, Geschikt voor niet-Nederlandstaligen, Geschikt voor nieuwkomers
Voorzieningen reiskosten
Tijdsduur Eenmalig
Werktijden zelf in te delen? Ja
Locatie Stadslab (start- en finishlocatie) of bij een van de rustlocaties

Informatie over de organisatie

Stichting Vluchteling
Laan van Nieuw Oost-Indië 131-M
2593 BM Den Haag
Website: https://www.nachtvandevluchteling.nl

Print