Interessant of leuk aan deze vacature
Het doet deze vrouw erg goed om regelmatig te kunnen afspreken en te kunnen kletsen. Ondertussen kun je samen dingen ondernemen die jullie allebei leuk vinden.
Taken en werkzaamheden
Mevrouw van halverwege de veertig zoekt een maatje. Ze wil graag samen naar een marktje gaan of naar een museum. Ze is sociaal en krijgt energie van het omgaan met mensen, dus gewoon samen wat drinken en wat kletsen is ook prima. Ze werkt doordeweeks en haar hobby's zijn muziek (rock), zingen en computeren. Een vrijwilliger van haar eigen leeftijd zou het beste passen, en helemaal geweldig als diegene ook van rockmuziek houdt. Iemand die niet te veel bezig is met ‘hoe het hoort’/ook wel houdt van een beetje alternatief.
Vanwege een lichte verstandelijke beperking krijgt ze regelmatig wat begeleiding bij praktische en administratieve zaken.
Vaardigheden en kwaliteiten
- Je hebt een open en positieve houding en houdt van kletsen.
- Je bent niet te veel bezig met 'hoe het hoort'/je houdt wel van een beetje alternatief.
Extra informatie
Voor meer informatie of om te reageren neem contact opp met: s.attema@humanitas.nl
Informatie over de vacature
Soort vacature | Vrijwilligerswerk |
---|---|
Voorzieningen | ongevallenverzekering, scholing, Verklaring Omtrent het Gedrag vereist |
Tijdsduur | Voor onbepaalde tijd |
Uren per week | minimaal 1 uur, maximaal 3 uur |
Werktijden zelf in te delen? | Ja |
Locatie | Bij mevrouw thuis |
Informatie over de organisatie
Humanitas
Akerkhof ZZ 22
9711 JB Groningen
Website: http://www.humanitas.nl/groningen