Link050

Penningmeester

Autisme Digitaal • vacature nr. 14850

Interessant of leuk aan deze vacature

  • Je hebt als penningmeester een belangrijke rol in de organisatie en krijgt met alle organisatieonderdelen te maken.
  • Je levert een bijdrage aan betere kennis over autisme bij volwassenen, vanuit het perspectief van mensen met autisme zelf.
  • Je gaat onderdeel uitmaken van een team van meer dan 45 autistische volwassenen. Je leert zo nieuwe mensen met autisme kennen. Onze werkwijzen zijn ingericht op autistische kenmerken.
  • Je krijgt duidelijk te horen wat er van je verwacht wordt. We werken met uitgeschreven taakomschrijvingen en richtlijnen.
  • Je kunt dit vrijwilligerswerk thuis doen, vanuit elke plaats in Nederland of België. Al het contact vindt plaats via e-mail, Whatsapp en Teams.

Taken en werkzaamheden

We zijn op zoek naar een vrijwilliger die houdt van cijfers, ervaring heeft met boekhouden en die minimaal voor anderhalf jaar penningmeester wil zijn.
Als penningmeester ben je eindverantwoordelijk voor onze begroting van 10.000 euro. Je doet de financiële administratie (met ongeveer 160 boekingen per jaar). Binnen het bestuur heb je als penningmeester vooral de rol van financieel verantwoordelijke.
Wat zijn de taken?

  • Je doet betalingen, verwerkt declaraties en maakt af en toe een factuur.

  • Je bent eindverantwoordelijk voor de boekhouding in Excel.

  • Je stelt aan het begin van het jaar de jaarrekening en de begroting op.

  • Je doet actief mee aan de maandelijkse bestuursvergadering (1 uur, via Teams

Vaardigheden en kwaliteiten

  • Je bent handig met cijfers en kunt nauwkeurig werken.

  • Je kunt een jaarrekening en begroting opstellen en een boekhouding bijhouden.

  • Je hebt ervaring met coördineren of besturen en kunt zelfstandig werken.

  • Je kunt goed functioneel communiceren; mondeling, via e-mail en via Whatsapp.

Extra informatie

Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op met onze voorzitter, Frederik Boven. Je kunt je aanmelden door een e-mail te sturen (frederik@autismedigitaal.nl) met je motivatie en CV. Hij neemt binnen 24 uur contact met je op (met uitzondering van vakanties). Hij maakt dan een afspraak voor een gesprek via Teams. Dit sollicitatiegesprek duur ongeveer 45 minuten.

Informatie over de vacature

Soort vacature Vrijwilligerswerk, Thuiswerk mogelijk
Voorzieningen WA-verzekering, vrijwilligerscontract, Verklaring Omtrent het Gedrag vereist
Tijdsduur Voor onbepaalde tijd
Uren per week minimaal 3 uur, maximaal 4 uur
Werktijden zelf in te delen? Ja
Locatie Online vanuit huis

Informatie over de organisatie

Autisme Digitaal
Hertenlaan 29
9751 GB Haren Gn
Website: https://www.autismedigitaal.nl/

Print