Interessant of leuk aan deze vacature
Dichters in de Prinsentuin is een jaarlijks poëziefestival in en rondom de Prinsentuin in Groningen. Dit jaar vindt het plaats op 26 t/m 29 juni. Als buddy voor blinde en slechtziende festivalbezoekers kun je zelf het festival ook op en top meemaken, terwijl je ervoor zorgt dat iemand met een visuele beperking ook naar het festival kan komen. Zo bezorg je iemand een geweldige dag en heb je zelf hopelijk ook een superleuke dag!
Taken en werkzaamheden
Als buddy voor blinde en slechtziende festivalbezoekers loop je de hele avond (26 of 27 juni) of middag (28 of 29 juni) mee met iemand met een visuele beperking. Je gaat met die bezoekers naar de programma's die diegene wil bezoeken, helpt met het vinden van een plek, met het halen van een drankje, met het omschrijven van de omgeving indien gewenst/nodig voor het begrijpen van het programma. Bovenal heb je hopelijk vooral een fijne en gezellige dag met elkaar.
Vaardigheden en kwaliteiten
Gastvrijheid, vriendelijkheid, geduld en daarnaast is enige kennis van visuele beperkingen een pre, maar niet noodzakelijk.
Extra informatie
Heb je vragen over deze vacature, neem vooral contact op!
Informatie over de vacature
Soort vacature | Vrijwilligerswerk | ||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Voorzieningen | reiskosten | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Tijdsduur | Korte klus | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Werktijden zelf in te delen? | Nee | ||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||
Locatie | Prinsentuin Groningen |
Informatie over de organisatie
Stichting NOORDWOORD
Munnekeholm 2
9711 JA Groningen
Website: https://www.noordwoord.nl