Interessant of leuk aan deze vacature
Krijg je energie van verhalen vertellen terwijl je samen met een groep door onze unieke tuinen struint, van de Chinese tuin tot de Keltische Tuin? De Hortus Botanicus zoekt een vrijwilliger rondleidingen. Iemand die met enthousiasme en kennis onze bezoekers een inspirerende, leerzame én gezellige dag bezorgt.
Taken en werkzaamheden
Je sluit je aan bij onze enthousiaste groep vrijwillige rondleiders en neemt bezoekers mee op een boeiende wandeling door onze tuinen. Je staat er niet alleen voor. Binnen de groep is veel kennis aanwezig en die delen we graag met nieuwe rondleiders. Tijdens onze rondleiders bijeenkomsten duiken we samen de tuin in om te zien wat er op dat moment groeit en bloeit. Je kunt eerst een paar keer meelopen met een ervaren rondleider voordat je zelf aan de slag gaat.
Vaardigheden en kwaliteiten
- Je kunt enthousiast en overtuigend verhalen overbrengen.
- Bent in staat de informatie over de Hortus snel eigen te maken.
- Kunt je goed verplaatsen in de beleving en de (on)mogelijkheden van de verschillende doelgroepen.
Extra informatie
Interesse of wil je meer informatie? Neem dan contact met ons op via de mail op vrijwilligers@hortusharen.nl
Vermeld in de mail je ervaringen en je motivatie. Daarna neemt zo snel mogelijk een van onze collega's contact met je op.
Informatie over de vacature
Soort vacature | Vrijwilligerswerk |
---|---|
Voorzieningen | WA-verzekering |
Tijdsduur | Voor onbepaalde tijd |
Werktijden zelf in te delen? | Nee |
Locatie | Kerklaan 34 Haren |
Informatie over de organisatie
Hortus Botanicus Haren
Kerklaan 34
9751 NN Haren
Website: http://www.hortusharen.nl